تبلیغات
BoOoOoOmB - فیلترینگ بدن انسان(new)

بمب دانلود | آهنگ فیلم نرم افزار عکس اخبار عکس

فیلترینگ بدن انسان(new)

نویسنده :Saman Aliance
تاریخ:شنبه 3 دی 1390-09:31 ق.ظ


فیلترینگ بدن انسان(new)

فیلترینگ بدن انسان(new)

فیلترینگ بدن انسان از بین برنده سموم مضر موجود در خون تهیه شده از سركه طبیعی گیاه اعجاب آور بامبو كارایی منحصر به فرد در دفع سموم بدن حذف سموم در هنگام خواب ... به همین سادگی كه قبل از رفتن به رختخواب یك پد را در كف پای خود قرار دهید كلیه سموم مضر را از بدنتان خارج نموده و احساس شادابی و نشاط كنید جریان خون را بهتر و به تناسب اندام و زیبایی خود نیز كمك كنید رفع خستگی های مزمن و درد مفاصل افزایش انرژی , كاهش استرس بالا بردن ایمنی عمومی در بدن برخی از فواید محصول چسب دفع سموم بدن كینوكی : سم زدایی بدن - از بین بردن آلودگی - افزایش انرژی -كاهش استرس , همچنین باعث بهبود در خواب - تسكین درد - بهبود گردش خون - سردرد - میگرن - كمردرد - اضافه وزن - افسردگی - كمبود انرژی - ناراحتیهای گوارشی - دردو ورم مفاصل - مرض قند - مشكلات قلبی - شكنندگی مو - یبوست - بدی تنفس می شود. با این پدها وقتی در خواب هستید سموم بدن را دفع ، جریان خون را بهتر و به تناسب اندام و زیبایی خود نیز كمك كنید.

فقط در عرض 2 هفته و با قراردادن پد دفع كننده سموم بدن كینوكی در كف پاهایتان در هنگام خواب ، كلیه سموم مضر را از بدنتان خارج نموده و احساس شادابی و نشاط كنید. اگر صبحها هنگام برخاستن از خواب احساس خستگی مینمایید ، اگر مرتبا بیماریهای مختلف شما را درگیر و ناراحت میكند و اگر از استفاده از داروهای شیمیایی خسته و ناامید شده اید، ما به شما پد دفع كننده سموم بدن كینوكی را پیشنهاد میكنیم. فقط كافیست پد دفع كننده سموم بدن كینوكی را هنگام خواب كف پاهایتان قراردهید، بعد از گذشت 6 الی 8 ساعت كه از خواب بیدار میشوید شاهد نتیجه ای شگفت انگیز از قدرت طبیعت خواهید بود، یعنی پد كف پا كه هنگام استفاده سفید بوده است ، اینك هنگام بیدار شدن شما كاملا به رنگ مشكی درآمده است . یعنی سركه بامبو در هنگامیكه شما خواب بوده اید تمام سموم و ضرات شیمیایی موجود در خون شما را جذب نموده است. این یكی از متداول ترین روشهای سم زدایی بدن در طول 200 سال گذشته در چین و ژاپن و تایلند میباشد.

طریقه استفاده از چسب دفع سموم بدن : كافی است قبل از خواب پدها را به كف پا بچسبانید و بگذارید 8 تا 12 ساعت بماند تا خوب سموم را جذب كند. به دلیل جذب سموم و زواید سوخت و ساز بدن طی شب پدها به رنگ تیره در می آید ، حتی ممكن است چسبنده نیز بشود كه این امر بستگی به درجه مسمومیت بدن شما دارد. بدن شما ممكن است در عرض چند روز سم زدایی شود و یا در مدت زمان بیشتری , بسته به وضعیت بدن دارد. به طور متوسط باید هر هفته دو بار این عمل تكرار شود و طی 5 هفته این كار به پایان برسد. چسب دفع سموم همان كارایی حجامت را دارد با این تفاوت كه دیگر دردی احساس نمی كنید و زمانی كه شما خوابید شروع به فعالیت می كند. كینوكی با استفاده از قدرت تنظیف طبیعی سركه دو بار تقطیر شده خیزران سموم و مواد خطرناك و مضر را از بدن شما بیرون می كشد و شما نتیجه را بی درنگ احساس خواهید كرد.


فیلترینگ بدن انسان(new)

قابلیتها :

  • هر بسته شامل 10 عدد پد مخصوص + چسب جداگانه می باشد
  • دفع مواد خطرناكی چون اوره - آرسنیك - جیوه - سرب و ...
  • رفع فلزهای سنگین - زواید سوخت و ساز بدن - سموم - انگلهای میكروسكپی
  • همچنین بالا بردن ایمنی عمومی در بدن - افزایش گردش خون
  • پایین آوردن كلسترول بد خون - رفع خستگی های مزمن و درد مفاصل.