تبلیغات
BoOoOoOmB - حلقه ویبراتور

بمب دانلود | آهنگ فیلم نرم افزار عکس اخبار عکس

حلقه ویبراتور

نویسنده :Saman Aliance
تاریخ:شنبه 3 دی 1390-12:01 ب.ظحلقه ویبراتور

حلقه ویبراتور

ویبرا حلقه ویبراتوری است که برای حداکثر تحریک ج ن س ی طراحی شده و به صورت استریل در بسته بندی یکبار مصرف قرار گرفته است. با نصب مناسب ، حلقه ویبراتور یک تحریک ملایم برای آلت تناسلی مرد بوجود می آورد که به همسر او نیز منتقل مشود. این وسیله دارای باطری کوچک و قابل تعویضی می باشد که با به وجود آوردن ارتعاشات ضعیف و ویبره های خفیف موجب افزایش زمان انزال در آقایان و کاهش زمان در بانوان می گردد (سریعتر رسیدن به اوج لذت ج ن س ی) . این ابزار وسیله بسیار مناسب و مفیدی است برای کسانی که واقعا از عدم رضایت ج ن س ی رنج می برند . حلقه ویبراتور به دوام نعوظ کامل برای مدت طولانی معاشرت ج ن س ی کمک کرده و حتی با استفاده طولانی مدت می تواند به افرادی که ناتوانی ج ن س ی دارند کمک نماید . این ابزار زمان ارگاسم در زنان را بسیار پایین آورده و باعث لذت بیشتر و سریعتر در زنان می گردد. این وسیله بدلیل نداشتن عوارض جانبی ، برای افراد مبتلا به بیماریهای قلبی، فشارخون، دیابت ، کلیوی و….

این ویبراتورها از باطری ساعت استفاده میکنند ، طول عمر باطری بین ۴۰ تا ۸۰ دقیقه است و قابل تعویض میباشد. طریقه مصرف : ۱٫ بسته داخل جعبه را پاره کرده و حلقه ویبراتور را در آورید. ۲٫ در صورت استفاده از کاندوم ابتدا کاندوم را در محل خود نصب کرده سپس حلقه ویبراتور را همانند شکل روی کاندوم قرار دهید و اگر از کاندوم استفاده نمی کنید کافیست آن را بر روی آلت خود به شرح زیر نصب نمایید. ۳٫ حلقه ویبراتور باید در انتهای آلت و بصورتی نصب گردد که قسمت برجسته آن به سمت بیرون بدن قرار گیرد. ۴٫ کلید کوچک روی حلقه ویبراتور را در حالت روشن قرار دهید. حلقه ویبراتور شروع به ایجاد لرزش های قوی تحریک کننده می کند. لازم به ذکر است که استفاده مکرر از حلقه ویبراتور باعث افزایش لذت در طرفین می شود. این وسیله کاملا تست شده و منجر به از بین رفتن ناتوانی ج ن س ی در طول زمان می گردد .

هشدار : این محصول هم با کاندوم و هم بدون کاندوم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد . به دلیل رعایت مسائل بهداشتی اکیدا توصیه می شود پس از مصرف کاندوم را در یک دستمال کاغذی پیچیده و سپس درون یک عدد کیسه فریزر قرار داده و دور بیندازید . حلقه ویبراتور در صورت استفاده با دقت و شستشوی کامل و استریل کاملا صحیح بعد از عمل ج ن س ی و نگهداری در محیط کاملا خنک چندین بار قابل استفاده است و قابلیت تعویض باطری را هم دارد .( کاندوم فقط برای یک بار استفاده است اما خود ویبراتور قابلیت چندین بار مورد استفاده قرارگرفتن را دارد ). مزایای عمده حلقه ویبراتور : ۱٫ افزایش لذت ج ن س ی در طول معاشقه ۲٫ تحریک کردن آلت تناسلی مرد و زن ۳٫ کمک به نعوذ (شق شدگی) سفت تر ۴٫ تحریک چوچوله و افزایش میزان و مدت زمان اوج لذت ج ن س ی (climax)


حلقه ویبراتور

قابلیتها :

  • این محصول هم با کاندوم و هم بدون کاندوم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد
  • افزایش لذت ج ن س ی در طول معاشقه
  • تحریک کردن آلت تناسلی مرد و زن
  • کمک به نعوذ (شق شدگی) سفت تر
  • تحریک چوچوله و افزایش میزان و مدت زمان اوج لذت ج ن س ی (climax)