تبلیغات
BoOoOoOmB - شارژر جدید اتمی2011

بمب دانلود | آهنگ فیلم نرم افزار عکس اخبار عکس

شارژر جدید اتمی2011

نویسنده :Saman Aliance
تاریخ:شنبه 3 دی 1390-07:01 ب.ظ


شارژر جدید اتمی2011

شارژر جدید اتمی2011

شارژر اتمی با قابلیت 100 بار شارژ موبایل بدون نیاز به برق و باطری شارژر اتمی اولین شارژری است كه بدون نیاز به شارژ اولیه كار می كند و بی نیاز از انرژی برق ، باطری ، سیم و پریز می باشد *حتما به هنگام خرید مدل گوشی خود را در قسمت پیغام ذكر نمایید* *تا كانكتور مناسب نیز برای شما ارسال شود * در صورتی كه به دلیل متنوع بودن مدل های گوشی كانكتور مناسب برای شما ارسال نشود شما می توانید براحتی كانكتور مورد نظر را تهیه نمایید.

در هر جای این كره خاكی یا حتی در هر جایی خارج از این كره خاكی كه هستید، پیام Low Battery را نخواهید دید...!!! حتی در بیابانهای مریخ نیز پیام Low Battery را نخواهید دید..!!! شارژراتمی یعنی نهایت تكنولوژی..... قبلا محصول شارژر موبایل با باطری قلمی در سایت عرضه شد كه با استقبال بی نظیری مواجه شد و حالا این فروشگاه محصول فوق العاده و بسیار با ارزش " شارژر اتمی " را به شما معرفی می كند.یك وسیله بسیار كاربردی با كارآیی فوق العاده بالا كه موبایل شما را هیچگاه بدون شارژر نخواهد گذاشت.

این محصول بدون نیاز به برق ، باطری و هر انرژی دیگه قادر است تا 100 مرتبه موبایل شما را كاملا شارژر كند. بدون اینكه نیاز به شارژر اولیه دستگاه داشته باشید، با این وسیله بسیار كوچك می توانید در مواقع ضروری از دیدن پیام Low Battery رها شوید. با این شارژر حتی در بیابان نیز پیام Low Battery را نخواهید دید. موبایل شما همیشه شارژ خواهد داشت شارژر همراه موبایل یك نیاز ضروری است برای زمانی كه شما باطری گوشیتان رو به اتمام است و دسترسی به برق یا شارژر ندارید. شارژ منحصر به فرد شارژر اتمی اولین شارژری است كه بدون نیاز به شارژ اولیه كار می كند و بی نیاز به مصرف بالای برق و سیم و پریز است .این محصول بسیار مناسب سفر كردن می باشد و نیاز به حمل شارژر حجیم را برطرف می سازد و همچنین مناسب مكان هایی است كه هنوز به برق AC دسترسی ندارند.


شارژر جدید اتمی2011

قابلیتها :

  • ابعاد این دستگاه بسیار كوچك بوده
  • با این شارژر حتی در بیابان نیز پیام Low Battery را نخواهید دید.
  • این محصول بدون نیاز به برق ، باطری و هر انرژی دیگه است
  • و بی نیاز از انرژی برق ، باطری ، سیم و پریز می باشد
  • با قابلیت 100 بار شارژ موبایل بدون نیاز به برق و باطری